FB

Dr.Indy

Indické restaurace mají v Brně dlouhou tradici, ve městě jich je už přes 20. Tou nejstarší byl Taj později Flavours v centru města. Za touto proslavenou restaurací stojí stejní lidé jako za nově otevřeným Indian Grillem v Bohunicích. „Češi milují indické jídlo, ale myslí si, že je celé jen o kari. To je ale představa velmi vzdálená od pravé indické reality. Každý indický stát má svoje speciality nejde tedy jen o vindaloo, phall, tikka masala a další jídla známá v Česku. V Bohunicích chceme nabídnout něco nového, konkrétně spojení indického grilu a českého piva, což je ta nejlepší kombinace, kterou si dovedu představit,“říká Tejinder Riar, majitel restaurantu a zároveň šéfkuchař s praxí ve velkých hotelích v Indii, USA a Velké Británii.


Jídlo

Připravit pravé indické jídlo bývalo v České republice před lety docela složité. Dnes už je to jinak, všechny potřebné ingredience nabízí místní supermarkety. Jak ale najít pravou indickou kvalitu. Tu Vám poskytnou jen indičtí šéfkuchaři, které uvidíte přímo při práci v našich restauracích. Zatímco jinde vaří indická jídla Evropané, u nás jsou to zkušení šéfkuchaři z různých částí Indie se zkušeností v prestižních hotelech. Sami přitom často žijí v Česku několik let, takže velice dobře rozumí chutím místních strávníků. To co v nové restauraci nabízíme je právě „Indické jídlo v evropském hávu“, protože spousta lidí stále ještě neví, co si s široké nabídky vybrat.


Dr. INDY

Dr. INDY, to je Tejinder Pal Singh Riar – šéfkuchař a majitel několika restaurací v Brně i Praze. Pochází z indického Pandžábu, je profesionálem v pravém slova smyslu. Zkušenosti získával v hotelovém managementu v indickém Chennai, 6 let pracoval v USA a dalších 6 let ve Velké Británii jako šéfkuchař v prestižních hotelích. V České republice žije už skoro dekádu, manželka Češka pochází ze staré rodiny hospodských, kteří vlastní restauraci u Malchrů v Židenicích, kde pár provozuje úspěšnou Kozlovnu. Riar ale vede s kolegy nejen indické, ale i české a italské restaurace v Praze a Brně. A kdo je dál Dr. INDY? Šťastný otec jedné dcery, manžel a v neposlední řadě pozemní hokejista a milovník dalšího indického národního sportu – kabbadi.

O nás

České pivo

Čepujeme tradiční český ležák

Dr. Indy pub & indian grill spojuje indickou kuchyni s českým pivem. Tradiční české pivo, především vyhlášený český ležák plzeňského typu je už přes 150 let osvědčenou recepturou. Nechceme vymýšlet něco nového, když už to nejlepší čeští sládci dávno vymysleli. Čepujeme tedy Kozla ve všech jeho variantách a plzeňskou dvanáctku, která český ležák ve světě proslavila. 

Odeslat rezervaci
Rezervace Dr.Indy
*}
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Číst více